Dzień dobry!

Potrzebujemy zgody, aby pozostać z Państwem w kontakcie i móc przesyłać  ważne informacje dotyczące naszych nowości i promocji.

Prosimy o podanie swojego adresu e-mail i/lub telefonu, a zaznaczając poniższe pola poinformowanie nas, w jaki sposób mamy się z Państwem kontaktować.

adres e-mail:
telefon:

Zgadzam się na kontakty przedstawicieli AEP Sp. z o.o. na wskazany adres e-mail w celu przedstawienia oferty lub marketingu.

Zgadzam się na kontakty przedstawicieli AEP Sp. z o.o.  na wskazany numer telefonu w celu przedstawienia oferty lub marketingu.

Poniższa zgoda na newsletter od AEP Sp. z o.o.  oznacza dostęp do atrakcyjnych promocji oraz informacji o nowościach w ofercie AEP Sp. z o.o.

Zgadzam się na otrzymywanie newslettera od AEP Sp. z o.o.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez AEP Sp. z o.o.  w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość.


Wystarczy, że uzupełnisz adres e-mail i telefon, potwierdzisz zgody i klikniesz „Prześlij”!


Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. 

Dowiedz się więcej, jak AEP Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe.

Zgodę można w każdej chwili cofnąć, wpisując swoje dane tutaj.

Joomla Template - by Joomlage.com

Strona wykorzystuje pliki cookies. Zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisne są w Polityce Prywatności.

Dyrektywa UE – obowiązek informacyjny
#-------------------#/index.php/zgoda